Hakkımızda

Günümüzün karmaşık hukuki ilişkiler ağında etkili hukuki destek sağlayabilmek, ancak iyi bir ekip çalışmasıyla mümkündür.

Bu anlayışla yapılanan "Artı Hukuk Danışmanlık ve Avukatlık Bürosu" farklı alanlarda uzman ve tecrübeli avukatlardan oluşan kadrosuyla danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Ticari şirketlerin, dernek ve vakıfların organizasyonu, iç ilişkileri ve 3. kişilerle ilişkilerinde oluşabilecek ihtilaflarda hukuki destek sağlayan büromuz, özellikle inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet gösteren Türk ve yabancı şirketlere finans, yatırım, kiralama, bankacılık, sigorta hukuku alanlarında ve sözleşmelerin hazırlanmasında danışmanlık yapmakta; doğabilecek ihtilafların arabulucu, tahkim ve yargı yoluyla çözümünde de avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Türk ve yabancı gerçek kişilerin vatandaşlık, aile ve miras hukukundan kaynaklanan sorunlarında da güvenle tercih edilen büromuz; bünyesindeki avukatların tecrübe ve bilgi birikimleri sebebiyle ceza yargısı, askeri ceza yargısı, idari yargı ve askeri idari yargı alanlarında da etkili bir hukuki destek sağlama kapasitesine sahiptir.

Öte yandan ilim, edebiyat, müzik, resim, heykel, mimari, moda tasarımı, fotoğraf, grafik eser ve bilgisayar programları…vb gibi alanlarda eser sahiplerinin ve marka/endüstriyel tasarım/patent alanlarında ise sınai hak sahiplerinin haklarının korunmasında danışmanlık yapılmakta; fikri ve sınai hak ihlallerine ilişkin cezai ve hukuki uyuşmazlıklarda avukatlık hizmeti verilmektedir.